Dentální hygiena

Podstoupení dentální hygieny je v současné době v podstatě základ před jakýmkoliv dalším ošetřením. Každý kdo myslí svou péči o chrup vážně by však měl dentální hygienu absolvovat alespoň dvakrát za rok.

Ošetření dentální hygieny obsahuje tři základní body, kterými jsou odstranění zubního kamene, air flow (pískování) a fluoridace. Odstranění zubního kamene se provádí za pomocí kyret, speciálních stomatologických škrabek, a ultrazvukového přístroje. Pískování zubů se oproti tomu provádí vysokotlakým proudem vody, v kterém je zamíchán granulovaný prášek jedlé sody. Prášek se používá v různých příchutích, což celý zákrok značně zpříjemňuje. Na závěr vám dentální hygienistka provede fluoridaci, což je v podstatě vyleštění vašeho chrupu. Pokud si nevíte rady se správnou každodenní péčí o váš chrup, hygienistka provede ještě instruktáž, kde vám vše vysvětlí a zodpoví veškeré dotazy. Pro návštěvu dentální hygieny si budete muset z vašeho dne vyhradit 60 minut. Výsledek za to ovšem stojí!

Dentální hygiena u nás stojí 1.480 Kč.

Proč absolvovat dentální hygienu?

Každý člověk by si měl svůj chrup hýčkat, má přeci jen jeden. Dentální hygiena je velmi pohodlným a v rámci možností i příjemným prostředkem jak si udržen nejen příjemný úsměv, ale zároveň udělat i něco pro své zdraví.

Image